Merkez Bankası yeni adımları duyurdu
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) iletişim politikası uygulamalarında yeni düzenlemelere gidildiği bildirilerek, "Yatırımcılarla ve analistlerle teknik içerikli görüşmeler yapılmaya başlanacaktır" ifadesi kullanıldı.

TCMB, irtibat uygulamalarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yatırımcılarla ve analistlerle teknik içerikli görüşmeler yapılmaya başlanacağı kayıtlı açıklamada, "Yurt dışındaki finans merkezlerinde yatırımcılarla ahenkli toplantılar gerçekleştirilecektir. Sanayi ticaret odaları ve öteki gerçek sektör temsilcileriyle manzara alışverişine imkan tanıyacak toplantılar düzenlenecektir" bilgisine yer verildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

Bank Asya hisseleri 6 ay işleme kapalı Bank Asya hisseleri 6 ay işleme kapalı

Bank Asya hisseleri 6 ay işleme kapalı


"Basın yayınlama kuruluşlarının temsilcileri ve ekonomi medyası ile dönemsel toplantılar gerçekleştirilecektir. Banka ekonomistleri ile halihazırda yapılan aylık toplantılar, yeni uygulamalar sonrasında azalan ihtiyaca ast olarak zorunlu görüldüğünde düzenlenecektir. Enflasyon Raporu bilgilendirme toplantıları ve diğer irtibat uygulamaları mevcut haliyle devam edecektir. Uygulama esasları ilgililerle hem paylaşılacaktır."
window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ appId : '{your-app-id}', cookie : true, xfbml : true, version : '{latest-api-version}' }); FB.AppEvents.logPageView(); }; (function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));