Kadir Topbaş'tan 'Tatlıcı Ali'ye geçmiş olsun telefonu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş,Fatih'te zabıtanın müdahale ettiği lafçı Ali Kıtmir ile telefonla görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yüksekova'da polise roketli atak

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Alman komedyen itirazına ret

Bir görüşme nedeniyle yurt dışarıya olan Topbaş, Fatih İlçesi Balat Mevkii Fener Sahili civarında 12 Ekim Çarşamba günü zabıta kadar müdahale edilen Kıtmir ile telefonda görüştü.

Kıtmir'e geçmiş olsun dileklerini ileten Topbaş, zabıtalar tarafındansergilenen davranışı anlayamadığını vurgulayarak, belediyenin vatandaşa hizmetiçin bulunduğunu dile getirdi.Satıcıdan helallik isteyen Topbaş, "Kusura bakmayın, hakkınızı helal edin, bazen böyle davranışlar da ortaya çıkabiliyor. Gereken yönetimle ilgili işlem yapılacak fakat üzücü bir tablo ortaya çıktı. Buna çok üzüldüm. Şu an görevim icabı Kolombiya'dayım. Oraya geldiğimde ziyaretinize de geleceğim. Geçmiş olsun diyorum ve şifa diliyorum. 76 bin çalışanımız var, maalesef bir çalışanımızın hatası belediyemizi, yönetimimizi etkiliyor. Allah'a itimat olun." diye konuştu.

Kıtmir de gösterdiği ilgiden nedeniyle Topbaş'a teşekkürlerini ileterek, "Allah sizden razı olsun, Allah size sıkıntı vermesin." dedi.