.

Kendisini Öğretmen Olarak Tanıtıp Çocukları Taciz Eden Sapık, Her Yerde Aranıyor

İzmir'de okul çevrelerinde dolanarak kendisini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtan ve küçük çocukları taciz eden sapık, eşkâlinin belirlenmesiyle her yerde aranmaya başlandı.


İzmir'de bir sapık, kentin bazı noktalarında iddialara göre kendini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtıp çocuklara tacizde bulundu. Yaşanan bu olayın ardından güvenlik kameralarından tespit edilen ve eşkâli İzmirpolisine dağıtılan şahıs, şimdi her yerde aranıyor.

ÇOCUKLARA MUSALLAT OLMAYA BAŞLADI

Okul çevrelerinde dolaşan ve kendini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtan bir kişi küçük çocuklara musallat olmaya başladı. İddialara göre tacizlerin yaşanması ve artan şikayetler üzerine harekete geçen İzmir polisi, hemen bir çalışma başlattı. Söz konusu bölgelerde güvenlik kameralarını takibi alan ekipler, verilen eşkal ve güvenlik kameralarından kişinin Erman A. olduğunu belirledi.

ĞRENÇ HAREKETİ KAMERAYA YAKALANDI

Polis, aranan ve çok sayıda sabıkasının olduğu ifade edilen kişinin bu bilgilerini de birimlere dağıttı. Öte yandan, Erman A.'nın bir apartmanda bulunan güvenlik kamerasına yakalandı. Görüntülerde kişinin, kız çocuğuyla konuşmaya çalıştığı görülüyor. Küçük kız kendisinden kaçınca önce merdivenlerden çıkan kişi, ardından da geri dönerek kız çocuğunun peşinden gidiyor.

İşte küçük çocukları kendisine hedef seçen sapık:

Kendini öğretmen olarak tanıtıp çocuklara tacizde bulunan şahıs yakalandı

İzmir'in Bayraklı İlçesi'nde, kendisini spor hocası olarak tanıtan ve okul çevrelerinde küçük çocukları taciz ettiği iddia edilen cezaevi firarısı Erman A., sahte kimlikle yakalandı.

ayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, iddiaya göre kendisini spor hocası olarak tanıtıp, küçük yaştaki çocukları taciz eden Erman A.'yı, teknik ve fiziki takip sonucu dün Çiçek Mahallesi 1637 sokakta yakalayarak gözaltına aldı.

Cezaevi firarisi olduğu öğrenilen ve üzerinde başkası adına hazırlanmış sahte kimlik çıkan Erman A.'nın 10 ayrı suçtan arandığı ortaya çıktı.

Erman A.'nın emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edileceği kaydedildi.

BU HABERİDE OKUDUNUZ MU?

Parkta iğrenç olay! 16 yaşındaki çocuğa defalarca kabusu yaşattı

Samsun'da bir parkta 16 yaşındaki çocuğu taciz eden zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Zanlının aynı çocuğu daha önce de taciz ettiği ortaya çıktı.

Samsun'da bir parkta 16 yaşındaki çocuğu taciz ettiği iddia edilen bir kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Rasathane Mahallesi Anneler Parkı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, parkta 16 yaşındaki çocuğa cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen 51 yaşındaki A.E., çocuğun ailesinin olayı görüp polise haber vermesi üzerine gözaltına alındı.

AYNI ÇOCUĞU DAHA ÖNCE DE TACİZ ETMİŞ

Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak


Bürosu ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alınan A.E.'nin aynı çocuğu daha önce de taciz ettiği iddia edildi.

Polisteki sorgusu tamamlanan A.E., bugün Samsun Adliyesine sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye ifade veren A.E. tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevine gönderildi.

FIKRA


Asansör Adam Deli fıkralarıKadın doktora gitmiş ve başlamış dert yanmaya: -Doktor Bey, kocam kendini asansör sanıyor. Doktor: -Peki hanımefendi eşiniz niye gelmedi sizinle? Kadın: -Getireceğim ama bir türlü bu katta durmuyor ki.
Anahtar Kelimeler: