Belçika'nın yeni starı:
Belçika'da sezonun flaş takımlarından ADALE Eupen'in yetenekli oyuncusu Henry Onyekuru, Fenerbahçe'nin kendisini istediğini söyledi.

Belçika basını göre, ülkenin en kayda değer yeteneklerinden biri olarak gösterilen Nijeryalı Henry Onyekuru, "Fenerbahçe, Leipzig, CSKA Moskova ve Hoffenheim, ocak ayı için aktarma tekliflerini yaptılar. Bu sene çok çalışıyorum ve mükemmel oynuyorum. Teklifler alışılagelmiş." dedi.

Takımından ocak ayında ayrılmayacağını söyleyen Henry Onyekuru, "Oysa, bu sezonu Eupen'de tamamlamanın benim için daha iyi olacağını düşünüyorum. Sezon bitince, Eupen'den aktarma olacağım." ifadelerini kullandı.

SOL KANATTAN 10 GOL 6 ASİST!

Hücumun her hattında oynayan oysa sol kanatta forvete yakın oyunuyla dikkat çeken Henry Onyekuru, bu sezon forma giydiği 20 maçta 10 gol atıp 6 asist yaptı.

İŞTE HENRY ONYEKURU'NUN GOLLERİ VE ASİSTLERİFenerbahçe, Salih Uçan'ı değiş tokuş edecek! ➤https://t.co/zja9nsFJDu pic.twitter.com/odLBzH0EIX

— Sporx (@sporx) December 16, 2016


window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ appId : '{your-app-id}', cookie : true, xfbml : true, version : '{latest-api-version}' }); FB.AppEvents.logPageView(); }; (function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));