Beşiktaş Mario Gomez'e presi sürüyor!

Beşiktaş, Mario Gomez'den ümidini kesmiş yok...

Alman yıldız Mario Gomez geçtiğimiz hafta sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamayla, yaşanan darbe girişimi sonrası gelecek sezon Beşiktaş'ta forma giymeyeceğini duyurmuştu. Bu kararı almanın kendisi için çok kuvvet olduğunu ifade eden 31 yaşındaki yıldız Mario Gomez, buna rağmen şu ana değin hiçbir kulüple anlaşma sağlayamadı.

Bir taraftan Mario Gomez'in bonservisini elinde bulunduran Fiorentina da yüksek maliyeti sebebiyle Süper Mario ile yollarını ayıracak. Mario Gomez'i daha önce gündemine alan Dortmund'un da transferlerini tamamlayıp deneyimli oyuncuyla ilgilenmediğini açıklaması Beşiktaş'ın Mario Gomez'i geri döndürme konusunda umudunu artırıyor.

'BELKİ ŞIMDI DÖNER!'

Bilindiği üzere Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, pazartesi günü yaptığı açıklamada Mario Gomez'in kararına hürmet duyduğunu, fena bir şekilde ayrılmadıklarını belirtirken "Ola Ki ileride geri döner. Belirlenmiş olmaz olur ya de hemen döner" demişti.

Bu açıklamaların gerisinde Beşiktaşlı taraftarlar da Twitter'da "ComebackMarioGomez" (Geri dön Mario Gomez) başlığıyla kampanya oluşturmuş ve Avrupa basınında da ses getirmişti.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da Mario Gomez ile bağlantısını kesmiş yok. Geçen sezon attığı 26 golle Süper Lig Gol Kralı olan Gomez ile görüşmeye devam eden Beşiktaş'ın 1 numarası, yıldız santrfor Mario Gomez'i geri dönmeye razı etmek için uğraşıyor.Anahtar Kelimeler:
beşiktaş css xml javascript html