Fenerbahçe'de 'Ingvartsen' sesleri!
Ocak ayında oluşturacağı takviyelerle ligin 2. yarısında daha kuvvetli bir kadroya sahip edinmek isteyen Fenerbahçe'de aktarma çalışmaları devam ediyor. 10 numaralı pozisyon dışında santrfor arayışlarını da sürdüren Sarı-Lacivertliler'e menajerler göre bir ad daha önerildi.

Danimarka'nın Nordsjaelland takımında forma giyen 20 yaşında ve 1.87 boyunda olan Marcus Ingvartsen'in Dick Advoacat'ın takımına istenilen katkıyı yapabilecek tarzda bir oyuncu.

Fernandao ve Emenike'den bir türlü istediği katkıyı alamayan Advocaat'ın uygun bir maliyete sahip Ingvartsen için son kararı verecek isim olduğu ifade edildi. İngvartsen birkaç defa Danimarka'nın U-21 ve U-19 takımlarının formasını da giydi.

KAPANAN TAKIMLARA KARŞI ILAÇ OLABiLiR

Fenerbahçe, bonservis bedeli derhal 1 milyon Euro civarında seyreden ve gelecek vaad eden bu futbolcuyu kadrosuna katmak için menajerlerle temas halinde.

Hollandalı teknik adam Dick Advocaat'ın onayı kazanç gelmez Danimarkalı santrfor İstanbul'a misafir etme edilecek. Marcus Ingvartsen hava toplarındaki üstünlüğüyle bilhassa kapalı defanslara karşısında Fenerbahçe'ye fayda sağlayabilir. Advocaat da her fırsatta yönetimden uzun boylu golcü istiyor..

window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ appId : '{your-app-id}', cookie : true, xfbml : true, version : '{latest-api-version}' }); FB.AppEvents.logPageView(); }; (function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));