Fenerbahçe'de Moussa Sow muamması

Fenerbahçe - Aytemiz Alanyaspor maçı öncesinde sarı-lacivertlilerde Ozan Tufan ve Salih Uçan'ın sakatlıklarının arkasından bu kere Moussa Sow şoku yaşandı. Milli takımlara giden çoğu oyuncusunu sakatlığa kurban veren Fenerbahçe, son olarak Moussa Sow konusunda ciddi endişeler yaşadı...

Senegal Ulusal Takımı'nın kampından dün dönen deneyimli santrfor Sow, "Hafif bir sakatlığım var ve yorgunum" diyerek antrenmana çıkmak istemedi.

Fenerbahçe'nin teknik heyeti, "Sakatlığın ciddiyse MR çektir" önerisini getirdi. Sow ise, "Çok büyütülecek bir şart değil... Yalnızca ayağımda azıcık sancı var" karşılığını vererek, istirahat etmek için ısrarcı oldu.

Teknik heyet, mümkün bir sakatlığın önlemek için Sow'u çalışmaya dahil etmezken, her ihtimale rağmen Senegalli oyuncunun MR'ının çekilecek.

Moussa Sow'un bir Fenerbahçe antrenmanından görüntüsü...


OZAN TUFAN VE SALİH UÇAN DA SAKATLANMIŞTI!

Milli ekip arasında Ozan Tufan ve Salih Uçan'ın sakatlık haberleriyle keyiflerin kaçtığı Fenerbahçe'de, Sow'dan gelen kötü haber moralleri bozdu. Bilindiği üzere ciddi sakatlakları nedeniyle Fernandao ve Jeremain Lens de bir vakit daha çubuklu formayı giyemeyecek.