İbrahim Üzülmez, bireysel hatalardan yakındı
Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında evinde Çaykur Rizespor'a 2-1 yenilen Gaziantepspor'un yeni teknik direktörü İbrahim Üzülmez, kuvvet bir dönemden geçtiklerini, ayağa kalkmaları için birlik ve beraberliğe ihtiyaçlarının olduğunu söyledi.

Üzülmez, maçın gerisinde düzenlenen basın toplantısında, karşılaşmaya iyi başladıklarını ve istekli oynayan bir takım profili çizdiklerini bildirdi.

Daha önce olduğu gibi bu maçta da kişisel hatalardan basit goller yediklerini ifade eden Üzülmez, şöyle konuştu:

"Bizim için önemli bir maçtı, kazansaydık menfaat yakalayacaktık ama kaybettik. Çok da fena oynamadık, iyi oynadığımız dönemde yediğimiz kolay goller var. Oyun alanına baktığımız süre daha çok gol pozisyonuna giren bir takımımız vardı. Bunları değerlendiremedik. Rakibin 3 tane pozisyonu var, ikisini değerlendirdi. Futbol böyle bir şey."

Futbolda kişisel hatalardan kaçınmak gerektiğine dikkati çeken İbrahim Üzülmez, şu ifadeleri kullandı:

"Bu hataları yaptığımız süre maçı kaybediyorsunuz. Bununla ilgili toplantılar yaptık ama futbolcunun da mentalitesini değiştirmesi lazım. Uzun lig maratonunda bu tür maçlar yaşayacağız. Ama tekrar tekrar bu kadar puan kaybı bize uygunsuz bir bakış. Şiddet bir dönem ama bizim bu dönemde ayağa kalkmamız lazım, bunun için de birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var."

window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ appId : '{your-app-id}', cookie : true, xfbml : true, version : '{latest-api-version}' }); FB.AppEvents.logPageView(); }; (function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));