Igor Tudor'dan düdük tepkisi!
Spor Toto Süper Lig'de sahasında Atiker Konyaspor ile 1-1 berabere kalan Kardemir Karabükspor'un teknik direktörü Igor Tudor, "Oyuncularımın performansından dolayı kibir duyuyorum, yalnız kaçan 2 puandan nedeniyle da üzgünüm" dedi.

Tudor, maçından arkasında düzenlenen basın toplantısında, iyi mücadele ettiklerini söyledi.

Keza gururlu hem de ağlamaklı olduğunu ifade eden Tudor, "Oyuncularımın performansından nedeniyle kibir duyuyorum, yalnız kaçan 2 puandan nedeniyle da üzgünüm. Son 3 maçın analizini yaparsanız 15'ten pozitif net pozisyonumuz var. Fakat değerlendirmiş olduğumuz, almış olduğumuz 1 puan var. Bu beni çok üzüyor gerçekte. Fakat tabi bu futbol ara sıra size yargı ettiklerini vermiyor. Biz yeniden elimizde geleni yapacağız, çalışmaya devam edeceğiz. Bir gün elbet bize dönecek." diye konuştu.

Atiker Konyaspor'un golünden önce bir ofsayt beklentisi olduğu yönünde sorulan soruya Tudor, şöyle cevap verdi:

"Enteresan bir şekilde düdük sesi duymuş tüm oyuncular. Tümü düdükten sonradan durduklarını söylüyorlar. Hangi dost stada düdükle girmiş onu doğrusu fazla merak ediyorum. Şayet bu arkadaş veya arkadaşlar yüzünden 3 puan kaçırmış olabiliriz. Rica ediyorum yeniden bu stil şeylerde uyarı edelim, stada düdükle gelmeyelim." 

 
window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ appId : '{your-app-id}', cookie : true, xfbml : true, version : '{latest-api-version}' }); FB.AppEvents.logPageView(); }; (function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));