''Yarış bizim için yeniden başlıyor''
Adanaspor Tezgâhtar Antrenörü Serhat Galimane, Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında Kayserispor'u 2-1 yendikleri maçla ilgili, "Son dakika golü de olsa maçı kazanmış elde etmek inandığımızın göstergesi oldu. Bu anlamda çok mutluyuz. İnşallah bu yarış her yerde başlıyor bizim için." dedi.

Galimane, karşılaşmanın arkasından düzenlenen basın toplantısında, ülkenin içinde bulunduğu durumun bundan böyle bir son bulmasını, tekrarının yaşanmamasını, artık bu haberleri okumak ve izlemek istemediklerini söyledi.

Bugünkü maça kazanmaya inanmış oyuncularla çıktıklarını ifade eden Galimane, sezon başından beri aynı şekilde her zaman galip gelmek için çaba eden Adanaspor olduklarını bildirdi.

Galimane, şunları kaydetti:

"Bugünden bu kimliklerini inanarak sahaya yansıttılar. Verdikleri mücadeleden nedeniyle bizler teknik ekip olarak oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Maçı son dakika golü ile kazanamasaydık bile en azından biz oyuncularımızın verdiği mücadeleden mutluyduk. Yine bu şekilde onları motive etmeye devam edecektik. Ama son dakika kendimce yarışın bizim adımıza tekrar başladığının bir göstergesi. O yüzden biz yeniden mücadelemize devam edeceğiz. Oyuncular ve teknik heyet olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz."

Camiadan yardım isteyen Galimane, "Tek istediğimiz, bizim bu mücadelemizde Adanaspor'a inanan herkesin yanımızda olması, bizi desteklemesi. Son dakika golü de olsa maçı kazanmış olmak inandığımızın göstergesi oldu. Bu anlamda çok mutluyuz. İnşallah bu yarış her yerde başlıyor bizim için. Biz de üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Kayserispor cephesi

Adanaspor'a 2-1 mağlup olan Kayserispor'un teknik sorumlusu Ertuğrul Seçme ise, deplasmana puanlar almak için geldikleri müsabakada mağlup olduklarını hatırlattı.

Yenilgiden nedeniyle çok üzgün olduklarını belirten Seçme, şunları kaydetti:

"Ilk yarıda istediğimiz oyunu sahaya yansıtıp 1-0 öne geçtik. Maalesef son 10 dakika baskıya karşılık veremedik. Adanaspor'a 2-1 mağlup olduk. Fazla üzgünüz. Ama lig devam ediyor. Bundan sonraki müsabakalara bakacağız. Adanaspor'a bundan sonraki müsabakalarda başarılar diliyorum."

Anahtar Kelimeler:
haber yarış haberler adanaspor yeniden
window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ appId : '{your-app-id}', cookie : true, xfbml : true, version : '{latest-api-version}' }); FB.AppEvents.logPageView(); }; (function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));